• ویترین محصولات تمی
  • محصولات بومی وردپرس
  • قالب های وردپرس
  • افزونه های وردپرس
  • قالب های استاتیک

ارائه ویژگی های محصول ووکامرس | نمایش قابلیت های محصولات ووکامرس | نمایش ویژگی های محصول | دانلود افزونه Variation Swatches | دانلود افزونه Variation Swatches For WooCommerce

افزونه نمایش حرفه ای ویژگی های محصول در ووکامرس یکی از محبوب ترین افزونه های حرفه ای در راستای این عمل میباشد این پلاگین فوق العاده توسط گروه برنامه نویسی GetWooPlugins طراحی شده و توسط تیم آی وحید فارسی سازی شده تا تجربه جدیدی برای محصولات ووکامرس باشد .

ویژگی های کلیدی افزونه Variation Swatches For WooCommerce :

افزونه نمایش حرفه ای ویژگی های محصول ووکامرس یک پلاگین ساده است اما کار فوق العاده ای انجام می دهد. منوی کشویی انتخاب ویژگی محصول را به نمونه های زیبا تبدیل می کند. این بدان معناست که می توانید کشویی انتخاب تنوع محصول را به نمونه های رنگ ، دکمه ، رادیو و تصویر تبدیل کنید

در نتیجه ، این افزونه تجربه پلاگین را به طور گسترده ای افزایش می دهد. لازم نیست کاربران قسمت انتخاب کشویی را در نظر بگیرند و ببینند چه تغییراتی برای محصول متغیر بوجود می آید .بدون فشار دادن کلیک های اضافی و صرف وقت اضافی ، آنها می توانند به سرعت تنوع مورد نظر خود را انتخاب کنند.

اگر تنوع مجموعه محصولات تصویری های متعدد و ویژه ای دارید ، کرکره خودکار را به نمونه های تصویر تبدیل کنید

پیکربندی هر یک از تغییرات محصول برای نشان دادن نمونه های تصویر ، گریزان است.
ویژگی جدید افزونه نمایش حرفه ای ویژگی های محصول ووکامرس به این گونه است که میتواند می تواند نمونه های تصویر را بر اساس تصاویر ویژه متنوع فعال کند.

افزونه نمایش حرفه ای ویژگی های محصول ووکامرس

افزونه نمایش حرفه ای ویژگی های محصول ووکامرس

 

نمایش ویژگی های محصول در صفحه کاتالوگ و یا بایگانی

برای افزایش تبدیل و تعامل فروشگاه پلاگین ، افزونه افزونه نمایش حرفه ای ویژگی های محصول ووکامرس امکانی را فعال میکند که به مشتریان این امکان را میدهد تا تغییرات محصول را در صفحه محصول بررسی کرده و به سبد خرید اضافه کنند

Variation Swatches For WooCommerce

Variation Swatches For WooCommerce

 

نکات مهم متن تصویر در صفحه فهرست / بایگانی

برای تبدیل کاربران به خریدار ، لازم است آنها را متقاعد کنید که تمام جزئیات مهم مربوط به یک محصول را ارائه دهند. ما در این پلاگین عکس و نمونه های مختلف محصول ووکامرس ، راهنمای ابزار تصویر را برای نمونه های محصول آماده کرده ایم.

دانلود افزونه Variation Swatches For WooCommerce

دانلود افزونه Variation Swatches For WooCommerce

ابزارک فیلتر ووکامرس

ویژگی های محصول خود را به المان های رنگی تبدیل کنید به راحتی این فیلتر را فعال کنید و در سرویس کشویی آن ارائه دهید

افزونه وردپرس Variation Swatches For WooCommerce

افزونه وردپرس Variation Swatches For WooCommerce

 

راهنمای متن در در ویژگی های محصول

به جای راهنمای تصویر ، می توانید یک راهنمای متن را فعال کنید تا تعامل سایت خود را به حداکثر برسانید

نمونه های تغییر رنگ دوگانه

افزونه نمایش حرفه ای ویژگی های محصول ووکامرس به شما امکان می دهد دو رنگ را برای یک تغییر واحد وارد کنید. اگر محصولات متغیری با دو رنگ دارید ، می توانید آنها را از یک تنوع تعریف کنید

با سیستم نمایش سریع هماهنگ میباشد

علاوه بر نشان دادن نمونه هایی در صفحه جزئیات محصول و صفحات بایگانی ، می تواند نمونه ها را در جعبه سبک نمایش سریع فعال کنید تا فروش در فروشگاه را به حداکثر برساند.

چه ویژگی منحصر به فرد انتخاب شده در صفحه فروشگاه نمایش داده شود؟

محصول شما دارای ۵ ویژگی است ، به طور کلی ، افزونه نمایش حرفه ای ویژگی های محصول ووکامرس تمام ۵ ویژگی را در صفحات بایگانی نشان می دهد. بار اول ، ما یک گزینه انحصاری را علاوه بر ویژگی عمومی آورده ایم. به شما امکان می دهد فقط یک ویژگی انتخاب شده را در صفحه فروشگاه نشان دهید. از این به بعد ، می توانید تمام ویژگی های انتخاب شده را در صفحه فروشگاه یا کل ویژگی ها را مانند یک صفحه محصول نمایش دهید.

برای تراز کردن نمونه های متنوع ویژگی ، پیوند بیشتر تنظیم کنید

محصولات ممکن است تعداد مختلفی از نمونه ها داشته باشند که باعث ایجاد عدم تطابق در صفحات بایگانی محصول می شود. برای زیبا نگه داشتن طراحی صفحه بایگانی خود ، پیوند بیشتری را اضافه کرده است. با استفاده از دکمه می توانید تعداد مختلفی از نمونه ها را که می خواهید برای هر محصول در صفحات گروه صفحه صفحه نشان داده شود ، مشخص کنید.

تغییر تصویر گالری محصولات با انتخاب فقط تنوع رنگ مانند آمازون

به طور کلی ، کالای متغیر ووکامرس هنگام انتخاب تمام تغییرات ویژگی موجود ، تصویر تنوع را تغییر می دهد. اولین بار ، در تاریخچه افزونه نمایش حرفه ای ویژگی های محصول ووکامرس ، این مورد را برای تغییر تصویر گالری آورده و یک تنوع ویژگی را انتخاب کردیم. نیازی به مطابقت دادن با کل تغییرات صفت نیست.

 

پیوند مستقیم را ایجاد کنید

در ووکامرس این ویژگی ارائه نمی شود . ما این ویژگی را برای اولین بار در ووکامرس آورده ایم. با استفاده از این ویژگی ، می توانید پیوند ویژگی خاص خود را برای خرید سریع به مشتری خود منتقل کنید یا آن را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

محصول مبتنی بر سفارشی سازی ویژگی

پلاگین نمایش حرفه ای ویژگی های محصول ووکامرس نمونه های جهانی را ارائه می دهد. اگر به تنوع شخصی برای هر محصول نیاز دارید ، به سرعت از طریق مدیر سایت به آنها دست می یابید.

نمونه تغییر رنگ برای صفحه محصول

این گزینه گزینه های انتخاب محصول را به نمونه های رنگی تبدیل می کند. این بهترین گزینه مناسب برای محصولات متغیری است که با تغییرات مختلف ارائه می شوند.

 

ویژگی تغییر تصویر برای صفحه محصول

تغییر تصویر بیشتر از نمونه های رنگی است. وقتی نوبت به نمایش تصاویر به عنوان تنوع محصول می رسد ، این گزینه مفید و بسیار جذاب است.

ویژگی تغییر دکمه و برچسب برای صفحه محصول

وقتی نوبت به نمایش اندازه ، مقدار و سایر جزئیات مربوط به تغییرات در مورد محصول می رسد ، تبدیل دکمه و برچسب به صورت گسترده افزایش می یابد. این امکان را به مشتریان می دهد تا تنوع محصول مورد نظر خود را به سرعت انتخاب کنند.

ویزگی تنوع رادیویی برای صفحه محصول

جعبه انتخاب رادیو نوع دیگری از تغییرات است که تغییرات محصولات را به زیبایی نشان می دهد. مانند لیست تغییرات محصولات متغیر ووکامرس عمل می کند

ویژگی خاص خود را برجسته کنید

محصول شما ممکن است ویژگی های زیادی داشته باشد. اگر می خواهید ویژگی خاص خود را برجسته و برجسته نگه دارید. با استفاده از این پلاگین محبوب Variation Swatches For WooCommerce می توانید ویژگی را بزرگتر کنید

راهنمای تصویر تغییر شکل صفحه محصول

گاهی اوقات متن راهنمایی برای اقناع مشتریان کافی نیست. در این حالت ، راهنمای عکس بقیه کارها را انجام می دهد.

متن راهنمای ابزار قابل تنظیم است

راهنمایی برای توضیح بیشتر جزئیات تغییرات وجود دارد . می توان آن را غیرفعال کرد و متن عنوان و پس زمینه راهنمای ابزار را از قسمت مدیریت مدیریت سفارشی کرد.

شکل گرد و مربع برای تغییر

شکل گرد و مربع یکی از ویژگی های منحصر به فرد به فرد مفید و مفید است. وقتی نوبت به نشان دادن بیش از دو یا سه کاراکتر در نمونه می آید یا به طور انحصاری نمونه رنگ و تصویر را اضافه می کنید ، از شکل مربع به جای دور استفاده کنید.

نمایش مقدار صفت باقیمانده سهام

هنگامی که شما کالاهایی را می فروشید که دارای تنوع چند ویژگی مانند رنگ و اندازه هستند ، نشان دادن تنوع محصول باقیمانده بسیار ضروری است تا بتواند در ایجاد تمایل برای خرید یک تغییر محدود خاص در اسرع وقت کمک کند.

بنابراین ، ما این گزینه را توسعه دادیم. این می تواند به طرز مسحور کننده ای ، سهام موجود برای تغییر را به مشتریان نشان دهد. من معتقدم که این باعث افزایش قابلیت استفاده سایت شما و افزایش فروش می شود.

ویژگی های اصلی مستند است

رابطه کاربری این افزونه چشمگیر است ، به شما کمک می کند هر ویژگی موجود را به سرعت درک کنید. این بدان معناست که شما نیازی به مطالعه جامع کتابچه راهنما ندارید. با وجود این ، ما اسناد و مدارک مفصلی اضافه کرده ایم تا شما را در مورد تمام ویژگی ها و عملکردهای این پلاگین ویژگی ها مطلع سازیم. اسناد ما را بررسی کنید

یک پشتیبانی سریع و دوستانه

حداکثر تعداد کاربران این افزونه توسعه دهندگان هستند. ما می دانیم که یک توسعه دهنده چقدر سریع باید کار خود را تمام کند و آن را به مشتریان خود تحویل دهد. برای کمک سریع به شما ، تیم ما برای کمک به شماست. تا زمانی که موضوع شما مطابق استاندارد ووکامرس کدگذاری شده باشد ، باید به درستی کار کند. علاوه بر این ، اگر مسئله ای پیش آمد ، ما اینجا هستیم تا آنها را برطرف کنیم.

برای امتیاز بر روی ستاره ها کلیک کنید!
امتیاز محصول : 0
توسط
توسط
توسط
توسط
توسط
توسط