• ویترین محصولات تمی
 • محصولات بومی وردپرس
 • قالب های وردپرس
 • افزونه های وردپرس
 • قالب های استاتیک

افزونه وردپرس Perfmatters |بهینه سازی سرعت وب سایت | سرعت سریع وردپرس | افزونه افزایش سرعت وردپرس

سایت های وردپرس دارای سرعت پایین ، نرخ پرش بالاتر و تبدیل کمتری دارند. افزونه وردپرس Perfmatters توسط متخصصان عملکرد وب برای افزایش سرعت سایت شما ایجاد شده است!

راه اصلی که افزونه وردپرس Perfmatters به افزایش سرعت سایت شما کمک می کند، غیرفعال کردن اسکریپت هایی است که ممکن است در سایت شما استفاده نشوند. برای مثال، ایموجی‌ها به‌طور پیش‌فرض در هر صفحه از سایت شما بارگیری می‌شوند. اگر از آنها استفاده نمی کنید، این به سادگی سرعت آن را کاهش می دهد. با غیرفعال کردن آن، اسکریپت دیگر بارگیری نمی شود و بنابراین تعداد کلی درخواست های HTTP و اندازه صفحه شما کاهش می یابد.

سبک وزن

همه ما در مورد هیچ نفخ! فقط کد تمیز، معتبر و سبک وزن. هیچ جاوا اسکریپتی در قسمت جلویی سایت شما وجود ندارد.

سرعت

با کاهش درخواست های HTTP، غیرفعال کردن افزونه ها، حذف کد و بهینه سازی پایگاه داده، سرعت سایت شما را افزایش می دهد.

داشبورد آسان

یک داشبورد حداقلی و آسان برای استفاده با کلیدهای یک کلیک (بدون درهم ریختگی منوی مدیریت). برای استفاده از افزونه وردپرس Perfmatters نیازی نیست که از فناوری آگاه باشید.

سازگاری

ما افزونه های خود را برای کار با تمام تم ها و افزونه ها کدنویسی و آزمایش می کنیم. این طراحی شده است تا در کنار افزونه کش شما کار کند.

به روز رسانی های مکرر

ما هم عاشق چیزهای جدید هستیم! و به همین دلیل است که ما به‌روزرسانی‌ها و ویژگی‌های جدید را بیشتر از هر کسی که می‌شناسیم ارائه می‌کنیم.

پشتیبانی

پشتیبانی مستقیم از توسعه دهندگان پلاگین. ما بیش از ۱۱ سال تجربه کار در وردپرس داریم.

یکی دیگر از ویژگی های مفید بهینه سازی پایگاه داده ما است. با گذشت زمان مواردی مانند بازبینی، پیش‌نویس‌های خودکار، نظرات هرزنامه و موارد گذرا شروع به پر شدن پایگاه داده شما می‌کنند و قبل از اینکه متوجه شوید، بر عملکرد سایت شما تأثیر می‌گذارد. با افزونه وردپرس Perfmatters می توانید به راحتی همه این موارد را تمیز کنید و حتی محدودیت هایی را برای جلوگیری از تکرار آن در نظر بگیرید. این یک پایگاه داده سریع و سریع را تضمین می کند.

افزونه وردپرس Perfmatters

گزینه های جابجایی سریع

بسیاری از گزینه های افزونه وردپرس Perfmatters را می توان با روشن کردن آنها اعمال کرد. در اینجا نگاهی گذرا به چند موردی است که ما استفاده از آنها را توصیه می کنیم:

 • ایموجی ها، جاسازی ها، داشیکن ها را غیرفعال کنید
 • بازبینی پست را غیرفعال یا محدود کنید
 • فاصله ذخیره خودکار را تغییر دهید
 • Heartbeat API را غیرفعال و بهینه سازی کنید
 • نظرات و URL ها را غیرفعال کنید
 • نقشه های گوگل را غیر فعال کنید
 • غیرفعال کردن قطعات سبد خرید ووکامرس (AJAX)
مدیر اسکریپت

افزونه وردپرس Perfmatters دارای یک مدیر اسکریپت قوی داخلی است. این به شما امکان می دهد اسکریپت ها را در هر پست/صفحه یا در کل سایت خود با یک کلیک ساده غیرفعال کنید. همه اسکریپت ها بر اساس پلاگین و تم مربوطه خود گروه بندی می شوند، بنابراین شما به راحتی می توانید ببینید کدام اسکریپت توسط چه چیزی استفاده می شود. همچنین می‌توانید اسکریپت‌ها را بر اساس دستگاه (دسک‌تاپ یا تلفن همراه) و وضعیت ورود یا خروج از سیستم غیرفعال کنید. این بسیار قدرتمند است و می تواند سرعت سایت های وردپرس شما (مخصوصا صفحه اصلی شما) را به شدت افزایش دهد.

بهینه سازی پایگاه داده

بهینه سازی پایگاه داده وردپرس برای سالم نگه داشتن سایت و اجرای سریع آن مهم است. با گذشت زمان مواردی مانند این می توانند به راحتی شروع به جمع شدن صدها هزار ردیف کنند. ما این را بیشتر از آنچه که بتوانیم بشماریم دیده ایم! همانطور که ماشین خود را روغن کاری و نگهداری می کنید، باید به طور منظم از پایگاه داده خود نیز تعمیر و نگهداری انجام دهید.

بارگذاری تنبل

بارگذاری تنبل اساساً بارگذاری تصاویر، ویدیوها یا آیفریم ها را به تأخیر می اندازد تا زمانی که کاربر صفحه را به پایین اسکرول کند (آنها وارد درگاه نمایش شوند). برای پست‌ها و صفحاتی که تصاویر یا ویدیوهای زیادی دارند، این امر برای کاهش تعداد درخواست‌هایی که بلافاصله انجام می‌شوند بسیار مهم است. در آزمایشات خود، به طور متوسط ​​۳۳ درصد کاهش در زمان بارگذاری مشاهده کرده ایم. این سریعتر از بارگیری تنبل بومی پیش فرض در وردپرس است.

افزونه وردپرس Perfmatters

URL ورود به وردپرس خود را تغییر دهید

گاهی اوقات کوچکترین تغییرات می تواند تأثیر زیادی بگذارد. به طور پیش فرض، وردپرس از https://yourdomain.com/wp-admin/ برای URL ورود شما استفاده می کند. مشکل این است که ربات ها، هکرها و غیره همه اینها را هنگام جستجوی آسیب پذیری ها و نقاط ورود به سایت شما اسکن می کنند. ما با بسیاری از سایت‌ها کار کرده‌ایم که روزانه بیش از ۱۰۰۰۰ تلاش ناموفق را می‌بینند که تلاش می‌کنند دسترسی پیدا کنند.

CDN بازنویسی

یک شبکه تحویل محتوا (CDN) با ذخیره دارایی‌های شما در سرورهای مختلف (POP) در سراسر جهان و ارائه آن‌ها از حافظه پنهان به بازدیدکننده، به سرعت سایت وردپرس شما کمک می‌کند. افزونه Perfmatters به ​​اتصال CDN به سایت وردپرس شما کمک می کند.

Google Analytics را به صورت محلی میزبانی کنید

از قضا اسکریپت خود گوگل هشداری را در مورد ذخیره سازی می دهد، اما این به این دلیل است که هدر حافظه پنهان HTTP آنها بسیار کوتاه است. وقتی خودتان آن را میزبانی می‌کنید، هدرهای حافظه پنهان HTTP یا CDN خودتان به‌طور خودکار اعمال می‌شوند. به عبارت دیگر، شما کنترل کامل بر روی کش اسکریپت دارید.

برای امتیاز بر روی ستاره ها کلیک کنید!
امتیاز محصول : 5
توسط
توسط
توسط
توسط
توسط
توسط