• ویترین محصولات تمی
  • محصولات بومی وردپرس
  • قالب های وردپرس
  • افزونه های وردپرس
  • قالب های استاتیک
افزودنی المنتور Exclusive

افزودنی المنتور Exclusive | بهترین افزونه المان های المنتور | افزونه Exclusive Addons for Elementor

اکسکلیسیو اددانز یکی از بهترین افزونه های المنتور است که مدرن ترین و شیک ترین طراحی را برای تجربه ساخت صفحه المنتور شما به ارمغان می آورد.

افزونه های Elementor به شما این امکان را می دهد که یک تجربه وب سایت پیچیده با بیش از ۱۰۰ عنصر و برنامه افزودنی بسیار قابل تنظیم و خلاقانه بسازید.

افزودنی المنتور Exclusive
افزودنی المنتور Exclusive

مجموعه ای از بیش از ۸۰۰ بلوک از پیش ساخته شده به شما کمک می کند وب سایت خود را در زمان کمتری بدون کدنویسی بسازید

دلایل انتخاب افزودنی المنتور Exclusive

یک رابط کاربری آسان با چندین سفارشی سازی و ویجت های ضروری منحصر به فرد، صفحه بعدی وردپرس شما، طراحی پست را آسان تر از همیشه می کند. صفحه سازهای انحصاری Addons Elementor وب سایت وردپرس شما را با چشم نوازتر کردن صفحه شما به سطح بالاتری می برند.

بیش از ۳۰۰۰ آیکون در افزودنی المنتور Exclusive

بیایید علاقه بازدیدکنندگان را با ابزارک متن متحرک در افزودنی المنتور Exclusive جلب کنیم. این یک ابزار عالی برای چشم نواز کردن سایت شما و تحریک هیجان بازدید کننده با عنصر متن متحرک Exclusive Addons است. با افزودنی المنتور Exclusive یک متد مد روز و جذاب برای بازدیدکنندگان چشم نواز کنید.

افزودنی المنتور Exclusive

انیمیشن گرادیان

با انیمیشن های شیب پس زمینه زیبا، طرح های خیره کننده ای برای وب سایت خود ایجاد کنید. یک طراحی مد روز، که می تواند به ظاهر جذاب سایت شما کمک کند.

افزودنی المنتور Exclusive

ابزارک های ووکامرس

مجموعه‌ای از ویجت‌های ووکامرس کاملاً کاربردی به شما کمک می‌کند تا سایت‌های تجارت الکترونیکی قابل استفاده و کاربرپسند بسازید تا تجارت خود را بیشتر توسعه دهید.

افزودنی المنتور Exclusive

گلاسمورفیسم

کلاسی را به طراحی وب خود اضافه کنید. اکنون می‌توانید با استفاده از افزونه ما، جلوه‌های زیبای شیشه‌ای مات را به صورت رایگان در سایت وردپرس خود قرار دهید

افزودنی المنتور Exclusive

بیش از ۳۰۰۰ آیکون رایگان

با آیکون ها محتوای وب را از نظر بصری جذاب کنید. با بیش از ۳۰۰۰ نماد شیک و بی نقص پیکسلی از کتابخانه آیکون ما، طرح های وب جذابی برای کاربر ایجاد کنید

افزودنی المنتور Exclusive

بخش ذرات

یک مفهوم طراحی درخشان که می توانید به عنوان پس زمینه بخش استفاده کنید. ذرات شناور با رابط های تعاملی می توانند تعامل کاربر را در سایت شما افزایش دهند

افزودنی المنتور Exclusive

ویجت های پست پویا

حدود نیم دوجین ویجت پست در انتظار شما هستند. با این ویجت های کاملا کاربردی، پست های پویا را در وب سایت خود به سبک های مختلف نشان دهید

ویژگی های انحصاری برای وب سایت بعدی شما

⚡ سربرگ و پاورقی شیک طراحی کنید

افزونه های انحصاری با سازنده نهایی Header-Footer برای elementor ارائه می شود. قالب ها را ایجاد کنید و آن ها را در بالا یا پایین صفحه قرار دهید.

📍 از همان Header & Footer برای کل وب سایت استفاده کنید
📍 انواع مختلف برای صفحات مختلف
📍 هر تعداد قالب که می خواهید ایجاد کنید

⚡ ویجت انیمیشن Lottie

انیمیشن های Lottie را به وب سایت Elementor خود بیاورید. تعامل سایت خود را افزایش دهید، آن را حتی بدون دست زدن به یک خط کد، سرگرم کننده تر کنید.

📍 ادغام انیمیشن های سبک و با کیفیت بالا
📍 روش های مختلفی برای فعال کردن انیمیشن
📍 سرعت و سبک انیمیشن را هدایت کنید
📍 ظاهر انیمیشن خیاط
📍 چرخش کل انیمیشن

⚡ همه عناصر را با کپی کردن انتقال دهید

ویجت ها، ستون ها، بخش ها و تقریباً تمام عناصر دیگر را از یک سایت وردپرس به سایت دیگر کپی کنید. فقط به چند کلیک نیاز دارد. این افزونه عنصر با رابط کاربری و عملکردهای اصلی المنتور به طور دقیق و یکپارچه کار می کند.

📍 محتوای المنتور را در دامنه ها کپی کنید
📍 سازگار با رابط المنتور
📍 به طور کامل تمام عملکردها را ادغام می کند
📍 نیاز به زمان و تلاش کمتری دارد
📍 تقریباً هر عنصر را کپی کنید