• ویترین محصولات تمی
  • محصولات بومی وردپرس
  • قالب های وردپرس
  • افزونه های وردپرس
  • قالب های استاتیک
افزونه فزایش سرعت بارگذاری سایت Asset CleanUp Pro

افزونه Asset CleanUp Pro | افزایش سرعت | کم کردن حجم سایت | افزونه بهینه سازی سایت

اغلب اوقات پیش می آید که از یک تم و تعدادی افزونه استفاده می کنید که در همان صفحه فعال و اجرا می شوند. با این حال، شما نیازی به استفاده از همه آنها ندارید و برای بهبود سرعت وب سایت خود و پاک کردن کد منبع HTML (برای اهداف اشکال زدایی راحت)، بهتر است از بارگیری آن سبک ها و اسکریپت ها جلوگیری کنید.

مداد زرد

بدون لایسنس

قبلیت نصب بی نهایت برای شما در هر تعداد دامنه

با یک بار خرید پلاگین پشتیبانی دائمی بگیرید

به عنوان مثال، ممکن است از افزونه‌ ای استفاده کنید که فرم‌های تماس را ایجاد می‌کند و دارایی‌های آن (فایل‌های CSS و JS.) را در هر صفحه وب‌سایت شما بارگیری می‌کند، به‌جای اینکه این کار را فقط در صفحه /contact انجام دهید .

افزونه Asset CleanUp Pro صفحه شما را اسکن می کند و تمام دارایی هایی را که بارگذاری شده اند شناسایی می کند. تنها کاری که باید هنگام ویرایش یک صفحه پست انجام دهید این است که CSS/JS هایی را انتخاب کنید که بارگذاری آن ها ضروری نیست، به این ترتیب نفخ آن کاهش می یابد.

افزونه Asset CleanUp Pro در ترکیب با یک پلاگین کش (مانند WP Rocket، WP Fastest Cache، W3 Total Cache)، یک شرکت میزبانی که بسته‌هایی را با حافظه پنهان در سطح سرور در دسترس (مانند WP Engine، Kinsta) یا سرویسی مانند Cloudflare ارائه می‌دهد، بهترین عملکرد را دارد. ذخیره صفحه فعال شد.

افزونه فزایش سرعت بارگذاری سایت Asset CleanUp Pro
Asset CleanUp Pro

ارتقاء افزونه Asset CleanUp Pro به شما امکان می دهد سبک ها و اسکریپت های استفاده نشده را در صفحات اضافی مانند:

◻ صفحات طبقه بندی مانند دسته بندی های پیش فرض وردپرس، برچسب ها و موارد سفارشی ایجاد شده مانند دسته بندی محصولات از ووکامرس.

◻ صفحه جستجوی پیش فرض وردپرس

◻ صفحه جستجوی WooCommerce (که دارای تنظیمات مشابه با صفحه فروشگاه واقعی است که از طریق آن شناسایی شده است

◻ در مورد فایل های جاوا اسکریپت بارگذاری شده، ویژگی هایی مانند defer و async را می توان اعمال کرد

Asset CleanUp Pro

تعداد زیادی تکنیک وجود دارد که اغلب برای به تعویق انداختن تجزیه استفاده می شود. با این حال، روش ساده و ترجیحی این است که به سادگی بارگذاری جاوا اسکریپت را تا زمانی که نیاز باشد به تعویق بیندازید. اگر این تکنیک برای استفاده در صفحه شما مناسب نیست، در مرحله بعد پیشنهاد می شود در صورت لزوم از ویژگی استفاده کنید، که مانع از تجزیه و تحلیل بارگذاری اولیه صفحه با به تعویق انداختن آن می شود تا زمانی که رشته رابط کاربری مرورگر مشغول انجام کار نباشد. یک چیز دیگر. همه این تنظیمات را می توان با Asset CleanUp Pro بدون نوشتن هیچ کدی اعمال کرد.

مکان فایل‌های CSS/JS را تغییر دهید ( برای جلوگیری از مسدود کردن رندر، می‌توان آن‌ها را از HEAD به BODY منتقل کرد یا اگر به راه‌اندازی زودهنگام فایل‌های خاصی نیاز دارید )

این به شما این امکان را می‌دهد که وب‌سایت را بهینه کنید (فایل‌های بی‌فایده، تنظیم غیر همگام، به تعویق انداختن فایل‌های جاوا اسکریپت بارگذاری شده، پاک‌سازی کد HTML) بدون اعمال تغییرات «live» (برای بازدیدکنندگان معمولی) در صورتی که شک دارید که تغییر می‌تواند انجام شود. عملکرد صفحه/وب سایت را بشکنید. هر تغییری که انجام داده اید فقط برای شما (مدیر وارد شده) اعمال می شود. وقتی از ظاهر و عملکرد صفحه راضی بودید، می‌توانید «حالت آزمایشی» را غیرفعال کنید تا تغییرات را به‌طور زنده انجام دهید تا دیگران بتوانند از بارگیری سریع‌تر صفحه لذت ببرند.

👑 لایت در مقابل پروLITE/PRO
فایل‌های CSS و جاوا اسکریپت را در صفحه اصلی، پست‌ها، صفحات و انواع پست سفارشی مدیریت کنید (مانند صفحات محصول WooCommerce، موارد دانلود Easy Digital Downloads)
بارگیری انبوه: همه جا (در سراسر سایت)، در صفحات خاص و انواع پست، اضافه کردن استثناهای بار
در صورت انتخاب، فایل‌های CSS و جاوا اسکریپت را در داشبورد (پیش‌فرض) و نمای Front-end (پایین صفحه) مدیریت کنید.
“حالت تست” را فعال کنید تا فقط تغییرات افزونه را برای مدیر وارد شده برای اهداف اشکال زدایی اعمال کند.
فایل‌های CSS و جاوا اسکریپت بارگذاری شده باقیمانده را کوچک کنید (با گزینه اضافه کردن استثناها)
فایل های CSS و جاوا اسکریپت بارگذاری شده باقیمانده را در فایل های کمتری از هر مکان و ترکیب کنید (با گزینه ای برای اضافه کردن استثناها)
عناصر استفاده نشده را از و از جمله برچسب های پیوند زیر حذف کنید: Really Simple Discovery (RSD)، Windows Live Writer، REST API، Posts/Pages Shortlink، Post’s Relational، WordPress Generators (همچنین برای امنیت خوب است)، RSS پیوندهای خوراک. نظرات HTML معتبر نیز حذف می شوند (استثناها را می توان اضافه کرد) در حالی که نظرات مشروط اینترنت اکسپلورر حفظ می شوند.
Site-wide Unload برای عناصر رایجی که اغلب استفاده نمی شوند مانند: Emojis وردپرس، jQuery Migrate، Comment Reply (اگر از WP به عنوان وبلاگ استفاده نمی کنید)
پشتیبانی از پروتکل XML-RPC را به طور جزئی یا کامل غیرفعال کنید
فایل های CSS درون خطی
فایل های جاوا اسکریپت درون خطی
به مرورگر دستور دهید یک فایل CSS/JS را بر اساس اندازه صفحه بازدیدکننده دانلود کند (مثلاً آن را در دستگاه دسکتاپ بارگیری کنید، اما نه در دستگاه تلفن همراه)
مدیریت فایل‌های CSS و جاوا اسکریپت در دسته‌ها، برچسب‌ها، صفحات طبقه‌بندی سفارشی، صفحات بایگانی تاریخ و نویسنده، نتایج جستجو و ۴۰۴ صفحه یافت نشد
فایل های CSS و جاوا اسکریپت کدگذاری شده (غیر در نوبت) را مدیریت کنید
ویژگی های “async” و “defer” را در فایل های جاوا اسکریپت بارگذاری شده اعمال کنید
اولویت در انتشار ویژگی‌های جدید و سایر پیشرفت‌ها (به‌روزرسانی‌هایی که برای پلاگین‌های Lite و Pro در نظر گرفته شده‌اند ابتدا برای کاربران Pro منتشر می‌شوند)
CSS بارگیری شده در را به تعویق بیندازید تا منابع مسدودکننده رندر کاهش یابد
انتقال فایل‌های CSS و جاوا اسکریپت از به (برای کاهش انسداد رندر) یا برعکس

کسب و کارتون همیشه پر برکت 🙂

برای امتیاز بر روی ستاره ها کلیک کنید!
امتیاز محصول : 5
توسط
توسط
توسط
توسط
توسط
توسط