• ویترین محصولات تمی
 • محصولات بومی وردپرس
 • قالب های وردپرس
 • افزونه های وردپرس
 • قالب های استاتیک
افزونه ویژوال کامپوزر

با افزونه ویژوال کامپوزر ، ساخت سایت آسان شد !!

Visual Composer

افزونه ویژوال کامپوزر

تا به حال به وقتی که صرف ویرایش دستی صفحات و قالب سایت می کنید و کدها را تغییر می دهید، توجه کرده اید؟ دیگر نگرانی بابت آزمون و خطا، شورت کدهای خطادار و کدهای CSS نخواهید داشت! چرا که با کمک صفحه ساز ویژوال کامپوسر می توانیدهر طرحی که دوست دارید را برای هر صفحه / برگه ای پیاده کنید. بله، افزونه WPBakery Page Builder با هر قالب وردپرس سازگار است. استفاده از افزونه ویژوال کامپوزر ( Visual Composer ) آسان بوده و با قابلیت کشیدن و رها کردن به راحتی می توانید هر طرحی که در ذهن دارید را به سرعت و به آسانی اجرا و پیاده سازی کنید. نیازی هم به دانستن دانش کدنویسی نیست.

افزونه ویژوال کامپوزر

چرا افزونه Visual Composer

چون در هر زمان که بخواهید به ویرایشگرهای فرانت اند و بک اند دسترسی دارید. بله، از مزیت ها و قابلیت های ویژه این افزونه داشتن همزمان دو ویرایشگر است که می توانید از آنها استفاده کنید. میتوانید به صورت شماتیک و خطی طرح صفحه مورد نظر خود را در ویرایشگر بک اند پیاده کنید یا به ویرایشگر فرانت اند رفته و به صورت زنده هر تغییری را لحاظ کرده و نتیجه آنرا مشاهده کنید.

ویژگی های مهم افزونه ویژوال کامپوزر

علاوه بر آن، افزونه صفحه ساز WPBakery امکان کنترل ریسپانسیو بودن المان ها را نیز فراهم کرده است. میتوانید وبسایت خود را ریسپانسیو طراحی کرده و یا کنترل ریسپانسیو بودن المان های موجود بر روی سایت را در دست بگیرید. ساخت سایت با استفاده از Visual Composer آسان شده است، تنها با چند کلیک المان های مورد نظر خود را اضافه کنید:

 • افزودن ستون ها و ردیف ها به برگه
 • انتخاب از میان بیش از ۵۰ المان محتوایی از پیش تعریف شده
 • کشیدن المان های مورد نظر درون برگه
 • تنظیم و تطبیق المان های مذکور با نیازهای خود
 • و در نهایت انتشار نهایی برگه.
 • افزودنی ها: بیش از ۲۰۰ افزودنی انحصاری و ویژه با صدها المان محتوایی.
 • کتابخانه قالب: طرح های حرفه ای از پیش تعریف شده با قابلیت دانلود و استفاده. تنها در چند ثانیه طرح های دلخواه خود را ایجاد کنید.
افزونه WPbakery Visual Composer
افزونه صفحه ساز WPBakery

امکانات قدرتمند افزونه ویژوال کامپوزر

اگر سایت شما توسعه دهنده ای دارد، فکر آنجا را نیز کرده ایم و امکان توسعه از طریق API را فراهم کرده ایم. اما برای افرادی که تمایلی به کدنویسی ندارند، ویژوال کامپوسر سرویس Shortcode Mapper را ارائه کرده که میتوانید شورت کدهای سرویس های جانبی را به این افزونه اضافه کنید. افزونه ویژوال کامپوزر برای استفاده انواع سایت ها با هر نوع قالبی توسعه پیدا کرده است، پس بیخیال دیگر افزونه های موجود شوید که تنها برای یک قالب خاص طراحی شده اند. افزونه WPBakery Page Builder پرفروش ترین افزونه صفحه ساز با قابلیت کشیدن و رها کردن است که دارای بیش از ۲ میلیون نصب فعال می باشد. همین حالا با خرید این افزونه، بدون دانش کدنویسی و در کمترین زمان ممکن اقدام به طراحی سایت دلخواه خود با صفحات سفارشی کنید.

ویژگی های افزونه ویژوال کامپوزر

امکان کشیدن و رها کردن المان ها به صورت بصری

رابط کاربری سبک و آسان در استفاده این افزونه به شما کمک میکند تا برگه ها و پست های خود را به راحتی هر چه تمام ایجاد کنید. در این مسیر نیازی به داشتن دانش کدنویسی نیست!

امکان توسعه آسان در افزونه ویژوال کامپوزر

توسعه دهندگان میتوانند به راحتی افزونه های خود برای WPbakery Visual composer را ایجاد کرده و به فروش برسانند.

ویرایشگر فرانت اند

با ویرایشگر فرانت اند المان ها را به صورت زنده مشاهده و تجربه کنید. بدون هیچ گونه کار اضافی میتواند نحوه نمایش المان ها در صفحات سایت خود را مشاهده کنید.

ویرایشگر بک اند

بک اند را برای کار و ویرایش صفحات ترجیح می دهید؟ هیچ مشکلی نیست. این امکان با استفاده از ویرایشگر بک اند افزونه WPbakery Visual Composer فراهم شده و به صورت خطی میتوانید المان ها را ویرایش کنید.

چندزبانه بودن افزونه

فایل های .po و .mo برای زبان های مختلف در فایل افزونه قرار داده شده است.

مدیریت دسترسی ها و نقش های کاربری

با مدیریت دسترسی کاربران میتوانید مشخص کنید که چه نقش های کاربری به چه بخش ها و تنظیمات افزونه دسترسی دارند و میتوانند آنها را تغییر دهند.

پشتیبانی از انواع پست تایپ ها

برای هر نوع پست تایپی میتوانید از این افزونه استفاده کنید.

بروز رسانی های مادام العمر

با خرید افزونه صفحه ساز ویژوال، از بروز رسانی ها و پشتیبانی حرفه ای آن بهره مند شوید.

گزینه های مختلف طراحی در ویژوال کامپوسر 

با استفاده از گزینه های موجود برای المان های مختلف، شیوه نمایش آنها در سایت خود را کنترل کنید. به ویرایش مواردی چون مرزها، حاشیه، تورفتگی ها و مواردی از این دست بپردازید.

سازگار با سئو ( SEO Friendly )

افزونه صفحه ساز ویژوال کاملا با افزونه Yoast SEO سازگار می باشد.

پشتیبانی از ووکامرس

سایت فروشگاهی مبتنی بر ووکامرس دارید؟ نگران نباشید. صفحه ساز ویژوال کاملا با ووکامرس سازگار است. علاوه بر آن، تمام شورت کدهای ووکامرس از بخش المان های افزونه قابل استفاده و افزودن در صفحات هستند.

بیلدر شبکه حرفه ای

امکان نمایش پست ها، برگه ها، پست تایپ ها و رسانه ها در قالب طرح شبکه ای یا ماسونری با بیش از ۴۰ قالب شبکه ای از پیش تعریف شده فراهم شده است. اگر هم از طرح های مذکور راضی نیستید، میتوانید طرح شبکه ای خود را ایجاد کنید.

پس زمینه های ویدئویی

ویدئوهای یوتیوب را در پس زمینه ردیف ها اضافه کنید.

فیلتر تصاویر

با اعمال فیلترهای مختلف، تصاویر خود را تغییر شکل دهید. برای این کار کافی است از میان بیش از ۲۰ فیلتر تعریف شده یکی را انتخاب کنید.

پشتیبانی از افزونه Advanced Custom Fields

افزونه WPBakery Page Builder کاملا با افزونه Advanced Custom Fields سازگار است.

مخفی کردن محتوا

تنها با یک کلیک میتوانید بخشی از محتویات صفحه خود را از کاربران و بازدیدکنندگان سایت خود مخفی کنید.

سازگار با ویرایشگر جدید گوتنبرگ Gutenberg

افزونه ویژوال کامپوسر کاملا با ویرایشگر گوتنبرگ وردپرس سازگار است.

برای امتیاز بر روی ستاره ها کلیک کنید!
امتیاز محصول : 5
توسط
توسط
توسط
توسط
توسط
توسط