پیشنهاد ویژه : قالب فروشگاه دیجی کالا

پشتیبانی نیاز دارید ؟ ارسال تیکت
  • ویترین محصولات تمی
  • محصولات بومی وردپرس
  • قالب های وردپرس
  • افزونه های وردپرس
  • قالب های استاتیک

افزونه رنک مث پرو

Rank Math Pro

پیش از هر چیز شمایی که در این صفحه هستید یا بر روی سایت وردپرس شما پلاگین سئو یواست نصب است یا هنوز پلاگین سئویی نصب نکردید . اگر پلاگین یواست را دارید با خیال راحت این پلاگین را تهیه کنید ، چون این پلاگین با امکان مهاجرت سریعی که دارد کلیه اطلاعات لازم از روی پلاگین سئو فعلی شما را بر روی خود سوار می کند و سئو قبلی را از دست نمی دهید ، اگر هم هنوز پلاگین سئو بر روی وردپرس ندارید ، پس عجله کنید . سایت تمی نیز با همین افزونه رنک مث پرو سئو می شود .

افزونه رنک مث پرو به شما کمک می کند تا در نتایج موتورهای جستجو، در صدر قرار بگیرید.این کار با سئو پسند کردن سایت شما و بهینه سازی محتویات آن انجام می گیرد.سئو پایدارترین منبع دریافت ترافیک ورودی برای هر سایتی است.افزونه رنک مث پرو یک افزونه سئو است و ایجاد شده تا به صاحبان سایت ها کمک کند.

مدیران سایت میتوانند با دسترسی به ابزارهای مختلف سئو، ترافیک ورودی به سایت خود را افزایش دهند.این افزونه همه آنچه که برای سئو به دنبالش هستید را در خود جای داده است.با قابلیت اتوماسیون هوشمند آن میتواند قدرت یک تیم سئو حرفه ای را در خود احساس کنید.فقط با چند کلیک، سئوی سایت خود را بهینه کنید.

قابلیت های افزونه رنک مث پرو :

۱٫ راه اندازی آسان با کمک نصاب جادویی

Rank Math Pro با کمک نصاب جادویی که دارد، خود را تنظیم می کند.با استفاده از این نصاب جادویی شما میتوانید گام به گام پیش بروید.

۲٫ ظاهر کاربری شیک و کاربرپسند

این افزونه فارغ از هر گونه پیچیدگی طراحی شده است.کاربران میتوانند به آسانی تنظیمات سئو مربوط به بخش های مختلف سایت خود را انجام دهند.افزونه رنک مث پرو همچنین از قابلیت پیش نمایش حرفه ای اسنیپت بهره می برد.شما میتوانید نتیجه کار خود را به صورت آنلاین مشاهده کنید.

۳٫ ماژول آنالیز حرفه ای

این افزونه اطلاعات مربوط به گوگل سرچ کنسول را درون خود نمایش می دهد.شما میتوانید از طریق پیشخوان سایت خود، این اطلاعات را مشاهده کرده و وضعیت سایت خود را ببینید.به کمک این پیشخوان حرفه ای میتوانید وضعیت نقشه سایت، مشکلات مربوط به ایندکس شدن و دیگر اطلاعات مفید برای مدیریت سئوی سایت خود را مشاهده کنید.

۴٫ اتصال به گوگل آنالیز

بدون اینکه از پیشخوان گرم و نرم وردپرس خود خارج شوید، میتوانید دیگر آمار سایت خود در گوگل آنالیز را نیز رصد کنید.

۵٫ رصدگر رتبه افزونه رنک مث پرو

با استفاده از قابلیت Rank Tracker این افزونه سئو میتوانید به رقابت با رقبای خود نیز فکر کنید.قابلیت رصدگر رتبه این افزونه به شما این اجازه را می دهد تا آمار کلمات کلیدی خود در نتایج جستجو را نیز مشاهده کنید.

۶٫ تاریخچه موقعیت لینک ها در نتایج جستجو

اگر میخواهید اثر روش های جدید سئو را بر روی سایت خود بررسی کنید.یا صرفا میخواهید عملکرد سایت خود در موتورهای جستجو را زیر نظر بگیرید، قابلیت تاریخچه افزونه Rank Math Pro مثل یک هدیه است!به کمک این قابلیت میتوانید رتبه سایت خود را در طی هفته ها یا ماه های گذشته بررسی کنید.

۷٫ رتبه بدی کلمات کلیدی برای نوشته ها

اطلاع از رتبه کلمات کلیدی بکار رفته در نوشته ها در نتایج گوگل میتواند بسیار مفید باشد.با این اطلاعات شما میتوانید محتوای نوشته های خود را بازنویسی کرده و از کلمات کلیدی پرطرفدار استفاده کنید.

۸٫ اسکیما ساز حرفه ای

از همه مهمتر و از همه افزونه ها بهتر، قابلیت اسکیماساز افزونه Rank Math Pro است.به کمک این قابلیت میتوانید از بین ۱۲ اسکیما پرطرفدار و کاربردی، یکی را انتخاب کرده و برای سایت خود و بخش های مختلف آن استفاده کنید.علاوه بر آن میتوانید از اسکیما دلخواه خود نیز برای سایت، نوشته ها و دیگر قسمت های آن استفاده کنید.

۹٫ درون‌ ریزی اسکیما از دیگر سایت ها

از دیگر قابلیت های فوق العاده این افزونه برای فراهم کردن امکان رقابت با رقبایتان، امکان درون‌ریزی اسکیما از سایت دیگر است.به کمک این قابلیت میتوانید آدرس برگه سایتی که اسکیمای خوبی دارد را وارد کرده و اسکیمای آنرا درون سایت خود وارد کنید.

۱۰٫ اعتبارسنجی اسکیما

حالا که اسکیما را برای سایت خود ایجاد کرده اید، نوبت به اعتبارسنجی آن می رسد.با استفاده از ابزار اعتبارسنجی اسکیما این افزونه میتوانید از طریق پیشخوان سایت خود و بدون مراجعه به دیگر سایت های موجود، اسکیما را صحت سنجی کنید.

۱۱٫ اسکیما ساز سفارشی

در کنار ابزار فوق العاده اسکیماساز آماده، Rank Math Pro از قابلیت اسکیماساز سفارشی نیز پشتیبانی می کند.به کمک این ابزار میتوانید چندین اسکیما سفارشی برای سایت خود ایجاد کرده و آنها را به نوشته موردنظر خود در سایت اضافه کنید.برای ایجاد اسکیما سفارشی موردنظر خود نیازی به دانش تخصصی ندارید و میتوانید از رابط کاربری افزونه اقدام به ایجاد اسکیما سفارشی خود کنید.

۱۲٫ شرطی کردن نمایش اسکیما

به کمک نمایش شرطی میتوانید تعیین کنید هر کدام از اسکیماهای ایجاد شده در کدام قسمت و برای کدام بخش از سایت استفاده شده و نمایش داده شوند.

اسکیماهای پرطرفدار و رایج درافزونه رنک مث پرو

اسکیما مقاله Article

اضافه کردن متادیتا مناسب به موتورهای جستجو کمک می کند تا نوشته های سایت شما را بفهمند.این افزونه از اسکیما Article کاملا پشتیبانی کرده و میتوان از آن به راحتی و تنها با یک کلیک در سایت خود استفاده کنید.با افزودن این اسکیما میتوانید شانس نمایش نوشته های سایت خود در نتایج موتورهای جستجو را افزایش دهید.

اسکیما محصولات Product

این افزونه همچنین از اسکیما Product نیز پشتیبانی کرده و به راحتی میتوانید از آن برای محصولات سایت خود استفاده کنید.

شما میتوانید از این طریق نام محصول، توضیحات و دیگر جزئیات مربوط به آن را در نتایج گوگل نمایش دهید.

اسکیما آشپزی Recipe

اگر سایتی هستید که دستورالعمل پخت غذاهای مختلف را برای استفاده کاربران قرار می دهید، بهترین راه برای دریافت ترافیک ورودی از گوگل، استفاده از اسکیما Recipe است.با استفاده از این اسکیما میتوانید اطلاعات مربوط به دستورالعمل ها را در نتایج گوگل نیز نمایش دهید.

اسکیما مناسبت ها Events

اگر به دنبال برگزاری رویداد و نمایش آن در نتایج گوگل هستید، بهترین کار استفاده از اسکیما Events است.برای این کار، Rank Math Pro بیش از ۱۵ نوع مختلف رویداد را در این اسکیما تعبیه کرده است که به تناسب موضوع میتوانید از آنها استفاده کنید.

اسکیما ویدیو Video

به کمک این اسکیما میتوانید جان دوباره ای به ویدئوهای درون سایت خود ببخشید.از این طریق آنها میتوانند در نتایج گوگل نمایش داده شده و ترافیک بسیاری را روانه سایت شما بکنند.

اسکیما تجارت های محلی Local Business

در بسیاری از افزونه های سئو این قابلیت به صورت جداگانه در دسترس بوده و میبایست آنرا به صورت جداگانه خریداری کنید.اما در Rank Math Pro میتوانید همزمان با خرید افزونه، از این قابلیت نیز استفاده کنید.پس اگر کسب و کار محلی دارید و میخواهید اطلاعات آنرا در نتایج جستجو موتورهای جستجو به نمایش دراورید، بهترین کار استفاده از اسکیما Local Business است.

اسکیما FAQ

یکی از رایج ترین بخش های وبسایت، وجود پرسش های رایج است که به کاربران کمک می کند تا قبل از ارسال تیکت یا ارسال ایمیل، مشکل خود را در آن جستجو کرده و اگر به جوابی نرسیدند، سپس اقدام به ارسال درخواست پشتیبانی کنند.اگر میخواهید این پرسش ها را در نتایج گوگل نیز نمایش دهید، میتوانید از اسکیما FAQ استفاده کنید.

ابزار مقایسه کلمات کلیدی و ترندهای گوگل در افزونه رنک مث پرو

تحقیق روی کلمات کلیدی یکی از اصلی ترین نکات برای رقابت با رقبا است.Rank Math Pro برای همین منظور، ابزار مقایسه کلمات کلیدی را در خود جای داده تا کاربران بتوانند ترندهای گوگل و کلمات کلیدی سایت خود را در آن واحد بررسی کنند.با این کار میتوانید به اطلاعات ارزشمندی در خصوص رقبا و وضعیت سایت خود بدست آورید.

ساخت نقشه گوگل مپ در افزونه رنک مث پرو

نقشه XML معمولی

این روزها داشتن نقشه XML برای هر سایتی ضروری است و افزونه سئویی که این قابلیت را نداشته باشد، بسیار کم بوده و ارزش استفاده را ندارد.Rank Math این قابلیت را نیز این قابلیت پایه را دارا بوده و به راحتی میتوانید برای سایت خود نقشه پویا و سفارشی ایجاد کنید.

نقشه XML خبری برای ثبت سایت در بخش اخبار گوگل

اما اگر به دنبال ثبت سایت خود در بخش اخبار گوگل هستید، وجود نقشه سفارشی برای این بخش ضروری است.خوشبختانه این افزونه فکر اینجا را نیز کرده و نقشه سفارشی News را برای استفاده در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

نقشه XML برای ویدیوها در Rank Math

اگر ویدئوهای سایت شما بسیار زیاد است و میخواهید نقشه جداگانه ای برای آنها داشته باشید، به راحتی میتوانید با نصب Rank Math Pro، از این قابلیت استفاده کنید.با این کار ویدئوهای سایت شما سریعتر ایندکس شده و در موتورهای جستجو نمایش داده می شوند.

بهینه سازی خودکار سئو تصاویر با افزونه رنک مث پرو

Rank Math Pro برای آسان تر شدن کار شما برای بهینه سازی سئو تصاویر، امکان افزودن خودکار ALT و عنوان را اضافه کرده است.برای این کار هم تغییری در نوشته های شما ایجاد نمی شود بلکه این کار همزمان با مشاهده نوشته توسط کاربر صورت می گیرد.

پیشرفته ترین ماژول بهینه سازی تصاویر

هر آن چیزی که برای بهینه سازی سئو تصاویر خود نیاز دارید، در این ماژول فراهم شده است.به کمک آن میتوانید متن ALT ، متن عنوان و کپشن اضافه کرده یا آنها را بازنویسی کنید.با تعریف قوانین شرطی میتوانید تصاویری که حاوی کلمات کلیدی مشخصی است را ویرایش کرده و سئوی آنها را بهبود ببخشید.

شورتکد سفارشی برای نمایش اطلاعات تماس

با استفاده از این شورتکد، دیگر از شر نمایش اطلاعات تاریخ گذشته و قدیمی برای بخش اطلاعات تماس سایت خود خلاص شوید.این کار به شما کمک می کند تا همه اطلاعات تماس خود را به صورت یکجا بروزرسانی کرده و به کاربران نمایش دهید.

بلاک سفارشی گوتنبرگ برای نمایش اطلاعات کسب و کار

Rank Math Pro با ویرایشگر گوتنبرگ نیز سازگار بوده و میتوانید از بلوک سفارشی آن برای نمایش اطلاعات کسب و کار خود استفاده کنید.

سئو پیشرفته ووکامرس ، سئو فروشگاه

بسیاری از افزونه های سئو برای بهینه سازی محصولات ووکامرس، از افزونه جداگانه استفاده می کنند.این افزونه ها همچنین هزینه مازادی از شما دریافت می کنند.

اما با Rank Math Pro همه اینها درون یک افزونه جای داده شده و میتوانید با نصب آن از همه قابلیت ها به صورت یکجا استفاده کنید.

سئو کامل محصولات Easy Digital Downloads

اگر از EDD برای فروش محصولات در سایت خود استفاده می کنید و نگران سئوی آنها هستید، Rank Math Pro خیال شما راحت کرده است.از حالا به بعد میتوانید به راحتی این محصولات را نیز سئو کرده و ترافیک بیشتری را روانه سایت وردپرس خود بکنید.

ابزار تجزیه و تحلیل به کمک ۴۰ فاکتور در Rank Math Pro

تنها با یک کلیک میتوانید از ۴۰ فاکتور مختلف کمک گرفته و اقدام به آنالیز سایت خود و عملکرد آن بکنید.در کنار این موارد، Rank Math Pro به شما توصیه هایی نیز در خصوص بهبود سئو سایت خواهد کرد.

ویرایش کلی تنظیمات سئو

در هیچ افزونه دیگری نمیتوانید به صورت کلی، چندین نوشته یا برگه یا CPT را ویرایش کرده و تنظیمات سئو آنها را تغییر دهید.تنها در Rank Math Pro که میتوان این کار را عملی کرد!

ویرایش سریع جزئیات سئو نوشته یا برگه

اگر عجله دارید و میخواهید جزئیات سئو یک نوشته یا برگه را در کوتاهترین زمان ممکن، ویرایش کنید میتوانید از قابلیت ویرایش سریع Rank Math Pro استفاده کنید.با این کار شما میتوانید عنوان سئو، توضیحات، دسته بندی، کلمات کلیدی و دیگر موارد مربوط به نوشته را تغییر دهید.

نشانه گذاری نوشته ها و برگه های سایت با سیستم مدال

با استفاده از سیستم مدال Rank Math Pro، نوشته ها و برگه هایی که بهترین عملکرد را در میان دیگر نوشته ها داشته اند، مدال دریافت کرده و شما با مشاهده این مدال ها میتوانید عملکرد آنها را بهتر تحلیل کنید.

هر نوشته را به صورت جداگانه تحلیل کنید!

علاوه بر گزارش کلی، میتوانید برای بررسی دقیقتر نوشته های سایت، گزارش جداگانه بگیرید.گزارش های تکی به شما در تحلیل هر نوشته کمک خواهند کرد.

سرعت بارگذاری هر یک از نوشته ها و برگه های سایت خود مشاهده کنید!

سرعت بارگذاری از عواملی است که تاثیر بسیاری در دریافت ورودی از گوگل دارد.به کمک این ابزار میتوانید برگه های کند سایت خود را شناسایی کنید.

افزودن واترمارک به تصاویر اشتراک گذاری شده در شبکه های اجتماعی

اگر میخواهید وقتی مطالب سایت شما به اشتراک گذاشته می شوند، روی آنها علامت یا لوگویی از سایت نیز قرار داده شده باشد، پیشنهاد ما به شما قابلیت واترمارک تصاویر است که Rank Math Pro ارائه کرده است.

پینگ خودکار موتورهای جستجو

افزونه رنک مث پرو موتورهای جستجو را از هر گونه بروزرسانی در سایت شما آگاه می کند.به این کار پینگ کردن گفته می شود.از این طریق ترافیک بیشتری روانه سایت شما خواهد شد.

رصد لحظه ای خطاهای ۴۰۴

به کمک ابزار رصد لحظه ای Rank Math Pro میتوانید از خطاهای ۴۰۴ موجود در سایت خود آگاه شوید.حالت ساده این ابزار تنها خطاهای ۴۰۴ را رصد می کند.

اما در حالت پیشرفته میتوانید تمام خطاهای مربوط به سایت را مشاهده کنید.

سئو المنتور

Rank Math Pro اولین و تنها افزونه ای است که با المنتور کاملا سازگار است.به کمک آن میتوانید برگه هایی ایجاد کنید که کاملا سئو و بهینه هستند.

درون ریزی تنظیمات سئو از دیگر افزونه ها

اگر نگران جایگزینی Rank Math Pro با افزونه سئوی موجود در سایت خود هستید، خیالتان راحت!میتوانید به کمک ابزارک درون ریزی، تنظیمات سئو را از دیگر افزونه های سئو وارد سایت خود کنید.Rank Math Pro از افزونه های Yoast، All in One SEO Pack پشتیبانی می کند.

برای امتیاز بر روی ستاره ها کلیک کنید!
امتیاز محصول : 5
توسط
توسط
توسط
توسط
توسط
توسط