• ویترین محصولات تمی
  • محصولات بومی وردپرس
  • قالب های وردپرس
  • افزونه های وردپرس
  • قالب های استاتیک
افزونه پرشین دیت

افزونه پرشین دیت

⚠️ توقف فروش ، تا اطلاع ثانوی ⚠️

بسته فارسی ساز وردپرس | پرشین دیت | Persian Date | تاریخ فارسی وردپرس

برای بسیاری از افراد کار کردن با منو انگلیسی وردپرس کمی دشوار است. همانطور که میدانید پس از خرید هاست باید به سراغ سیستم تولید محتوا بروید. کسانی که برای این منظور از وردپرس استفاده میکنند، عموماً آن را از سایت رسمی وردپرس دریافت میکنند که زبان آن به صورت پیشفرض، انگلیسی است. افزونه پرشین دیت این قابلیت را دارد که بهراحتی در فارسیسازی وردپرس به شما کمک کند و جستجو برای کشف قابلیتهای جدید آن را آسانتر کند.

ویژگیهای افزونه پرشین دیت

پلاگینهای مختلفی برای وردپرس وجود دارند که هر یک برای یک کارایی خاص مناسب خواهند بود. پرشین دیت اما یکی از افزونه هایی است که به تازگی معرفی شده و به خوبی توانسته در رقابت با دیگر افزونه ها، پیروز شود. احتمالاً برای شما هم سؤال باشد که این افزونه چه ویژگی هایی دارد که باعث شده تا این حد با دیگر افزونه ها متفاوت باشد.

تبدیل تاریخ میلادی به شمسی

باتوجه به اینکه بیشتر مخاطبان سایت های فارسی زبان، ایرانی هستند؛ بهتر است از محتوایی با زبان فارسی استفاده شود که یکی از آنها به کاربردن تاریخ شمسی است.

اجرای فونت ایران سنس روی تمام پنل وردپرس

وردپرس به طور پیش فرض فونت خاصی ندارد. با فعال کردن این گزینه می توانید برای تمام پنل فونت ایران سنس را اجرا کنید. اعمال این تغییر خوانایی کلمات در وردپرس را بسیار آسان تر می کند و از نظر ظاهری هم زیبایی بیشتری دارد.

دسترسی آسان از طریق زیر فهرست تنظیمات

افزونه پرشین دیت به طور معمول در پیشخوان وردپرس قرار دارد. با فعال کردن گزینه انتقال این برگه به زیرمنو ، میتوانید از طریق زیر فهرست تنظیمات به آن دسترسی داشته باشید.

تبدیل تمام حروف عربی موجود در وردپرس به فارسی

علاوه بر زبان انگلیسی این پلاگین میتوانید بهراحتی تمام حروف عربی موجود در سایت را به حروف فارسی تصحیح کند.

تبدیل تاریخ در پیوند یکتا و تغییر آن به تاریخ شمسی

به صورت پیش فرض تاریخ نمایشداده شده در پیوند یکتا سایت، میلادی است. برای تغییر آن تنها کافی است گزینه تبدیل تاریخ در پیوندهای یکتا را در افزونه پرشین دیت فعال کنید. پس از این کار، تاریخ بهصورت شمسی در پیوندهای یکتا (URL صفحه) نمایش داده میشود.

تبدیل همه اعداد انگلیسی به فارسی

هم از نظر ظاهری و هم از لحاظ کاربری بهتر است هنگامی که از حروف فارسی استفاده می کنید، اعداد هم به همین زبان باشند. این گزینه را می توانید برای عنوان صفحه، عنوان نوشته، محتوای نوشته، خلاصه نوشته، دیدگاه ها، تاریخ ها و دسته بندی به صورت جداگانه فعال یا غیرفعال کنید.

تفاوت پرشین دیت با افزونه های دیگر فارسی ساز

اگر تابه حال از افزونه هایی با این قابلیت استفاده کرده باشید، حتماً به مشکلاتی مانند ایجاد خطا در سایت مواجه شده اید. این مشکل درواقع از افزونه ای است که برای این کار انتخاب کرده اید. خوشبختانه در افزونه پرشین دیت این مشکل به طور کامل برطرف شده و پس از اجرای آن هیچ مشکل یا خطایی در سایت ایجاد نخواهد شد.
درواقع مزیت اصلی این افزونه را می توان ویژگی های کاربردی آن دانست. پرشین دیت باتوجه به امکانات مختلفی که دارد، به شما امکان تغییر حروف و اعداد از انگلیسی و عربی به فارسی را می دهد. این قابلیت ها ممکن است در پلاگین های دیگری هم مشاهده شود، اما دقت کنید که بسیاری از آن ها دلیل ایجاد مشکلات عجیب در سایت ها هستند.

افزونه پرشین دیت را از کجا تهیه کنیم ؟

وردپرس معروف ترین و پراستفاده ترین سیستم مدیریت محتوایی است که امروزه برای انواع سایت ها به کار می رود. نکته مهم در مورد این سیستم، آشنایی با عملکرد آن است. استفاده از افزونه های فارسی ساز مانند پرشین دیت می تواند کمک کند که در زمان کوتاه تری با جزئیات وردپرس آشنا شوید.

افزونه پرشین دیت که به تازگی کدنویسی شده است برای انتشار در سایت تمی قرار خواهد گرفت. این سایت در زمینه ارائه امکانات موردنیاز برای وردپرس فعالیت می کند. به این ترتیب به راحتی می توانید با مراجعه به تمی، این افزونه کارآمد را دریافت کرده و برای وردپرس استفاده کنید.

برای امتیاز بر روی ستاره ها کلیک کنید!
امتیاز محصول : 5
توسط
توسط
توسط
توسط
توسط
توسط