پیشنهاد ویژه : قالب فروشگاه دیجی کالا

پشتیبانی نیاز دارید ؟ ارسال تیکت
  • ویترین محصولات تمی
  • محصولات بومی وردپرس
  • قالب های وردپرس
  • افزونه های وردپرس
  • قالب های استاتیک

افزونه نظرسنجی AH Survey | افزونه نظرسنجی

AH Survey – Survey Builder With Multiple Questions Types

معرفی افزونه نظرسنجی AH Survey

افزونه AH Survey یک افزونه نظر سنجی بسیار کاربر پسند، با رابط گرافیکی جذاب می باشد که با ویرایشگر های گوتنبرگ و ویژوال کامپوزر به خوبی سازگار می باشد. این افزونه دارای امکانات زیادی بوده و مطمئنا استفاده از آن باعث جذب هرچه بیشتر کاربر خواهد شد. با استفاده از این افزونه قادر خواهیم بود تا انواع نظر سنجی ها را با سوالات گوناگون و با محیطی کاربر پسند طراحی کنیم. افزونه نظر سنجی از گزینه های بسیار زیادی برخوردار است که به وبمستر این امکان را می دهد تا بتواند فرم های نظر سنجی قابل قبول را طراحی کرده و با تنوع سوالات، در وبسایت خود قرار دهد. انواع سوالات موجود در افزونه نظرسنجی شامل موارد زیر می باشد :

  1. سوالات کوتاه
  2. اعداد
  3. تاریخ
  4. زمان

این افزونه از چهار قسمت شامل لیست نظرسنجی ها، ایجاد نظرسنجی، پاسخ ها و تنظیمات ایمیل تشکیل شده است که هرکدام تنظیمات قدرتمندی دارند. در قسمت لیست نظرسنجی ها می توان نظرسنجی های ایجاد شده به همراه شورت کد و وضعیت کامل آن ها را مشاهده نمود.

افزونه نظرسنجی ah survey

قسمت دیگر و اصلی آن که شامل ایجاد نظرسنجی می باشد دارای امکانات متعدد و پیشرفته ای است که از میان آن ها می توان به طرح سوالات مختلف، تغییر فونت آن ها، تعیین متن و پیام شروع و پایان نظرسنجی اشاره نماییم.

افزونه نظرسنجی ah survey

قسمت بعد، لیست پاسخ ها را شامل می شود که از گزینه های بسیار پیشرفته ای برخوردار است که از میان آن ها می توان به مشاهده شناسه، نام کاربری و اسامی شرکت کنندگان و همچنین خروجی گرفتن از نظرسنجی های ایجاد شده اشاره نماییم.

افزونه نظرسنجی ah survey

قسمت آخر این افزونه نیز دارای امکاناتی پیشرفته از قبیل تنظیمات ایمیل، ویجت و ظاهر آن اشاره نماییم، همچنین در این قسمت می توانیم تنظیم نماییم که نظرسنجی و پاسخ آن ها به ایمیل کاربران ارسال کردد.

افزونه نظرسنجی ah survey

چگونه از فرم نظرسنجی از مشتریان برای رشد تجارت خود استفاده کنیم؟

این افزونه نظرسنجی پیشرفته، دارای حالت اسلایدر خاصی است که برای به نمایش گذاشتن سوالات به کار می رود، همچنین انتخاب منوی کشویی، انتخاب دکمه ها، دادن امتیاز ستاره دار، دکمه های تصاویر ایموجی، دکمه های لایک و دیس لایک، سیستم امتیاز دهی، از امکانات دیگر این افزونه می باشد.

افزونه نظرسنجی AH Survey بعد از ثبت نظر به کاربر اجازه می دهد تا جواب نظرات کاربران دیگر را هم مشاهده کرده و این یکی از ویژگی های مهم هر افزونه نظر سنجی به حساب می آید.

امکان ارسال پاسخ ها به وسیله چندین ایمیل مختلف مربوط به یک کاربر از دیگر مزیت های بسیار پیشرفته این افزونه جامع به شمار می آید.

کاربری بسیار راحت و ایجاد شرایط آسان برای استفاده از این افزونه نظر سنجی، از مهم ترین ویژگی های اساسی افزونه نظرسنجی AH Survey می باشد.

پاسخ های نظر سنجی در انواع مختلف اکسل، HTML و CSV به راحتی قابل خروجی گرفتن می باشند که باعث راحتی مدیران سایت ها برای مشاهده آمار دقیق نظر ها می شود.

تمپلیت های مختلف ایمیل برای به نمایش گذاشتن جواب ها به همراه عکس از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این افزونه می باشد که باعث محبوبیت آن شده است، همچنین امکان ارسال نظر ها با ایمیل های تست برای نشان دادن و رفع خطاهای ایمیل و ارسال فرم ها از دیگر ویژگی های این افزونه است.

صفحه تنظیمات این افزونه نظرسنجی، بسیار زیبا، ساده و با فونت های جذابی طراحی شده که دست مدیران سایت را برای تنظیم انواع نظر سنجی باز می گذارد و به آن ها امکان می دهد تا در کوتاه ترین زمان ممکن به ایجاد انواع متنوع فرم نظر سنجی به بهترین شکل ممکن بپردازند.

با بکارگیری انواع شکلک ها در لیست عکس ها می توان فرم های جذاب تر و متنوع تری را تنظیم و ایجاد نمود که افزونه AH Survey این قابلیت را به خوبی دارا می باشد.

در این افزونه می توان بعد از ثبت نظر با کلیک بر روی پاسخ، به قسمت بعدی رفت، همچنین این افزونه از مدل های متفاوت سوال برخودار است که از جمله آن ها می توانیم به سوال های کشویی اشاره کنیم.

تنوع نوع نمایش فرم نظر سنجی و قابلیت انتخاب سایز عکس از دیگر ویژگی های اساسی و بسیار پیشرفته این افزونه به حساب می آید که باعث ایجاد ظاهری متفاوت تر در فرم ها شده است.

انواع شکلک ها را می توان متناسب با انواع پاسخ ها برای انتخاب کاربران در نظر گرفت تا آنان بتوانند به بهترین نحو، به پرکردن و ارسال نظر سنجی اقدام نمایند.

از ویژگی های اساسی دیگر این افزونه نظرسنجی AH Survey می توان به انتخاب مدت زمان شروع و پایان انجام نظر سنجی اشاره نمود که یکی از گزینه های برتر در این افزونه می باشد.

این افزونه نظرسنجی AH Survey از ویرایش گر های ویژوال کامپوزر و گوتنبرگ به خوبی پشتیبانی می نماید و بدین وسیله انواع مختلف فرم را به بهترین شکل ممکن ایجاد می کند.

برای امتیاز بر روی ستاره ها کلیک کنید!
امتیاز محصول : 2.7
توسط
توسط
توسط
توسط
توسط
توسط