افزونه QR Redirector کاملا فارسی و راستچین شده

افزونه QR Redirector کاملا فارسی و راستچین شده -
پیش نمایش

به‌روزشده در ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

افزونه QR Redirector در واقع افزونه ساخت بارکد QR و کوتاه کننده لینک است. جدیدترین آپدیت افزونه کوتاه کننده لینک QR Redirector به صورت کاملا فارسی در سایت راستچین در اختیار شما برای خرید و دانلود قرار گرفته است. این محصول شامل ضمانت بازگشت وجه، خدمات پشتیبانی مادام العمر رایگان و آپدیت کاملا رایگان است.


بررسی و معرفی افزونه QR Redirector

افزونه QR Redirector در واقع افزونه ساخت بارکد QR و کوتاه کننده لینک است. با کمک این افزونه وردپرس به راحتی لینک های خارجی سایتتان را به لینک کوتاه تبدیل کرده و کد QR آنها را بسازید. افزونه ساخت رمزینه فارسی لینک های مختلف سایت شما را کوتاه کرده و به یک کد QR تبدیل میکند. به عنوان مثال لینک های دانلود، لینک مطالب و صفحات مرتبط یا سایت های دیگر را کوتاه کرده و به لینک داخلی تبدیل می کنید. این مساله در سئو سایت شما نیز مؤثر است. در نهایت یک رمزینه ( QR Code ) با ابعاد دلخواه ( ۳۰ اندازه ) و سطح دلخواه ( L,M,Q,H ) بسازید.

اگر شما یک مسابقه خارج از محل، فرم، خبرنامه و… دارید مفید است. حتی می توانید URL هایی را که هدایت می کنید، تغییر دهید. بدون  اینکه در مورد به روز رسانی کد QR نگرانی داشته باشید.
این افزونه به شما کمک میکند تا به کاربرانتان لینک های دانلود ، لینک های مطالب و صفحات ، لینک های سایت های دیگر و . . . را کوتاه کرده و به لینک داخلی تبدیل کنید ( موثر در SEO ) و در نهایت یک رمزینه ( QR Code ) با ابعاد دلخواه ( ۳۰ اندازه ) و سطح دلخواه ( L,M,Q,H ) بسازید.

چگونه می توان کد QR را به پست های سایت افزود؟

این افزونه پس از ساخت رمزینه به شما یک کد کوتاه یا Short Code ارائه می کند. می توانید با کپی کد در ویرایشگر متنی صفحات یا مطالب رمزینه ساخته شده را به نمایش بگذارید .


نمونه کد کوتاه :                                       [qr-code id=”۶۱″]

در صورتی که شما از کد کوتاه رمزینه مورد نظر، برای مثال در ۴۰ مکان مختلف سایت(مثل ۳۰ مطلب و ۱۰ صفحه) استفاده کرده باشید. با مراجعه به لیست رمزینه ها به راحتی میتوانید تغیرات دلخواه را اعمال کنید تا در تمامی ۴۰ نقطه سایت اعمال شود .


دمو پنل مدریت و ساخت افزونه ساخت بارکد QR

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط
توسط